غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک (AutoPlay) فلش مموری در ویندوز !

2

فلش مموری خود را به رایانه تان متصل می کنید و تمام!!سیستم شما آلوده به ویروس شده که روی فلش مموری (Usb Flash) یا کارت حافظه (Memory Card) جا خوش کرده بود!
این مشکلی است که شاید بار ها با آن مواجه شده باشید به دلیل اینکه به محض اتصال فلش مموری، کارت حافظه یا سی دی (CD) به رایانه وسیله ی جانبی یاد شده و به صورت اتوماتیک توسط رایانه باز شده  اجرا می شود.
برای غیرفعال کردن حالت اجرای خودکار (AutoPlay) در ویندوز ۸ ، ۸٫۱ و ۷ (Windows 8 & 8.1 & 7) آموزش زیر را دنبال کنید.


1 ماوس خود را به گوشه سمت راست بالای صفحه برده و از لیست بازشده قسمت “search” که با آیکون چرخ دنده نشان داده شده را انتخاب کنید.غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک (AutoPlay) فلش مموری در ویندوز !


2 در کادر جستجو عبارت “control panel” را تایپ کرده و از لیست باز شده انتخاب کنبد.غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک (AutoPlay) فلش مموری در ویندوز !


3 پس از باز شدن صفحه کنترل پنل حالت نمایش را به “Large icons” تغیر دهید.غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک (AutoPlay) فلش مموری در ویندوز !


4 اکنون به قسمت اتو پلی ” AutoPlay” رفته.غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک (AutoPlay) فلش مموری در ویندوز !


5 در صفحه باز شده بر روی گزینه اول ” Use AutoPlay for all media and devices” کلیک کرده و تیک این گزینه را بردارید.غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک (AutoPlay) فلش مموری در ویندوز !


6 از لیست باز شونده قسمت “Removable drive” گزینه “Take on action” را انتخاب کنید.غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک (AutoPlay) فلش مموری در ویندوز !


7 برای ذخیره تنظیمات بر روی کلید “Save” کلیک کنید.غیرفعال کردن باز شدن اتوماتیک (AutoPlay) فلش مموری در ویندوز !

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

فرزانه نیک فرد

وقتی داشتم از رشته کارشناسی زبان انگلیسی فارغ التحصیل می شدم، هیچوقت فکر نمی کردم دنیای من بشه IT و کامپیوتر! حالا تقریبا تمام وقت من در دنیای کامپیوتر، آموزش مجازی، گرافیک و انیمیشن می گذره!

2 دیدگاه

یک نظر دهید


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.