تغییر تصویر صفحه لاگین ویندوز ۸ و ۸٫۱ (Windows 8 & 8.1)

0
قابلیت شخصی سازی و تغییر ظاهر و تم  سیستم عامل ویندوز (windows) از ویژگی های برجسته آن بشمار می آید. بخصوص در ویندوز ۸ و ۸٫۱ کاربران اجازه تغییرات گسترده ای در ظاهر و شکل و شمایل سیستم عامل خود دارند. تغییراتی نظیر : شخصی سازی رنگ و شکل منوها، پنجره ها، رنگ و ظاهر مترو (windows metro) و …
در این آموزش قصد داریم نحوه تغییر تصویر صفحه لاگین (windows Login) را بیاموزیم.

1 ماوس خود را به گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش برده و از لیست باز شونده سمت راست گزینه “Settings” که با آیکن چرخ دنده نشان داده شده را انتخاب کنید.تغییر تصویر صفحه لاگین ویندوز 8 و 8.1 (Windows 8 & 8.1)


2 در پایین صفحه باز شده گزینه “Chage pc settings” را انتخاب کنید.تغییر تصویر صفحه لاگین ویندوز 8 و 8.1 (Windows 8 & 8.1)


3 در صفحه باز شده از قسمت “personalize” بر روی عکس “Lock Screen” کلیک کنید.4224-3


4 از صفحه “Lock Screen Preview” می توانید عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید یا با کلیک بر روی گزینه “Browse” عکسی از داخل درایو های خود وارد کرده و انتخاب کنید.تغییر تصویر صفحه لاگین ویندوز 8 و 8.1 (Windows 8 & 8.1)


5 همان طور که مشاهده می کنید تصویر زمینه صفحه ورود به ویندوز عوض شد.4224-5

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

فرزانه نیک فرد

وقتی داشتم از رشته کارشناسی زبان انگلیسی فارغ التحصیل می شدم، هیچوقت فکر نمی کردم دنیای من بشه IT و کامپیوتر! حالا تقریبا تمام وقت من در دنیای کامپیوتر، آموزش مجازی، گرافیک و انیمیشن می گذره!

یک نظر دهید


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.