خانه / آخرین آموزش های نقلی / طول عمر ابزارآلات باغبانی خود را افزایش دهید.

طول عمر ابزارآلات باغبانی خود را افزایش دهید.

بیل، بیلچه، قیچی و … از جمله ابزارآلات پرکاربرد مخصوص باغبانی هستند، باغبان به کمک آنها به راحتی به امور باغچه رسیدگی می کند. لذا لازم است در حفظ و نگهداری آنها دقت بسیاری شود. در زیر راه کارهایی در این باره آورده شده است.


1 جایی مخصوص برای آنها در نظر بگیرید. ابزارآلات کشاورزی نباید در انباری یا حیاط پراکنده باشند. روی دیوار تخته ای قرار دهید، روی آن میخ بکوبید و ابزار را به آن آویزان کنید.طول عمر ابزارآلات باغبانی خود را افزایش دهید.


2 ابزار مورد نیاز را بردارید. لازم نیست  در حین کار همه وسایل را کنار دست خود بگذارید. ابزاری را که نیاز دارید را بردارید.طول عمر ابزارآلات باغبانی خود را افزایش دهید.


3 ابزار را تمیز نگه دارید. بعد از هر بار استفاده، ابزار را شسته و خشک کنید. این کار طول عمر ابزار را زیاد می کند و از فرسوده شدن آن جلوگیری می کند. همچنین شاید بعضی از آنها نیاز به روغن کاری داشته باشند.طول عمر ابزارآلات باغبانی خود را افزایش دهید.


4 ابزار را در جای خود قرار دهید. پس از تمیز کردن، خشک کردن و روغن کاری وسایل، آنها را در جای خود قرار دهید.طول عمر ابزارآلات باغبانی خود را افزایش دهید.


5 ابزار اسباب بازی نیستند. با ابزار باغبانی بازی نکنید، چرا که ممکن است شکسته یا خراب شوند.طول عمر ابزارآلات باغبانی خود را افزایش دهید.


 

6 تعمیرشان کنید. بعد از مشاهده هر گونه خرابی یا آسیب دیدگی در وسایل باغبانی در اسرع وقت جهت تعمیر آنها اقدام کنید.طول عمر ابزارآلات باغبانی خود را افزایش دهید.


 

درباره‌ی فرزانه نیک فرد

فرزانه نیک فرد
وقتی داشتم از رشته کارشناسی زبان انگلیسی فارغ التحصیل می شدم، هیچوقت فکر نمی کردم دنیای من بشه IT و کامپیوتر! حالا تقریبا تمام وقت من در دنیای کامپیوتر، آموزش مجازی، گرافیک و انیمیشن می گذره!

حتما ببینید

تاپیر تماس چشمی

برای فروش بهتر، با مشترین خود ارتباط چشمی موثر داشته باشید.

برای فروش بهتر، با مشترین خود ارتباط چشمی موثر داشته باشید.   ۱ ۲ ۳ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *