آموزش وبلاگ نویسی؛ اولین دوره مجازی فارسی لرن


بدون موضوعيکشنبه، 26 خرداد، 1392 1198admin


وب نوشت یا وبلاگ ، نوعی از صفحات اینترنتی است با محتوای شخصی که مطالب آن بر مبنای زمانی که ثبت شده، گروه بندی و به ترتیب از تازه ترین رخداد به قدیم ارائه می گردد. سادگی انتشار مطالب از یک سو و آسانی درج نظرات کاربران درخصوص مطالب باعث شده تا این روزها بسیاری از افراد و حتی شرکت ها دارای وبلاگ بوده و از این طریق افکار و عقاید خود را در دنیای مجازی منتشر می کنند.

 

 

تیم فارسی لرن "دوره مجازی آموزش وبلاگ نویسی" را به عنوان اولین دوره آموزش مجازی خود به دوست داران وبلاگ نویسی تقدیم می کند. فراگیرانی که مایل به شرکت در این دوره هستند می توانند از امروز نسبت به درخواست ثبت نام برای این دوره اقدام نمایند (راهنمای ثبت نام). محتوای درس ها بلافاصله پس از تایید درخواست ثبت نام در دسترس شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

آغاز بکار رسمی فارسی لرن بعنوان مرجع آموزشهای فارسی


بدون موضوعشنبه، 3 فروردين، 1392 509admin


سایت فارسی لرن یکی از پروژه های راهبردی شرکت سی زان پردازش کویر است. سابقه ی این پروژه مربوط به زمستان سال 1389 است. در ابتدای امر صرفاً بخش آموزشهای نقلی سایت فارسی لرن راه اندازی شد تا نسبت به ارائه ی آموزشهای مفید برای افراد مبتدی و نیز نشت سایت در موتورهای جستجو اقدام شود.

پس از طی یک دوره ی آزمایشی دو ساله؛ بخش دوره های تخصصی فارسی لرن، که هدف اصلی پروژه است، در زمستان سال 1391 راه اندازی گردید. همزمان با شروع سال 1392 شمسی افتخار داریم تا شروع رسمی این پروژه را به اطلاع فارسی زبانان عزیز برسانیم.